Pneuservis a autoservis

Základní informace o nabídce pneuservisu a autoservisu

Naše firma se od roku 2005 zabývá i pneuservisní činností. Nabízíme kvalitní služby v této oblasti služeb – prodej pneu a disků,  profesionální uskladnění pneu pro naše zákazníky. Prodáváme pneu značky Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran a jiné. Dále prodáváme disky značky Dotz, Aez, Enzo, Ronal a jiné. Snažíme se pracovat kvalitně a rychle a k tomu nám dopomáhají kvalitní a moderní stroje.

Od roku 2013 jsme otevřeli druhé stání, které jsme vybavili novými moderními stroji (a proto neváhejte a objednejte se včas).

Pneuservis je vybaven novou diagnostickou technikou pro nové vozidla.

Všechna osobní vozidla vyrobená od litopadu 2014 musí být vybavena kontrolou tlaku v pneumatikách. Můžeme se profesionálně postarat o vozidla, která již mají tyto snímače tlaku. Máme nové diagnostické zařízení, které nám umožnuje kontrolu, nastavení, servis a hlavně vybavit novou sadu kol těmito snímači a spárovat je s řídící jednotkou ve vozidle.

Ventily fotka č.11


Geometrie

Provádíme geometrii na moderním 3D zařízení pro osobní a dodávková vozidla.
Zvedák do hmotnosti 5 t., délka nájezdových ližin 5,5 m.

Fotka č.3- geometrie


Opravy osobních vozidel

Provádíme běžné opravy osobních a dodávkových vozidel.
(výměna olejů, filtrů, brzdových kotoučů a destiček, spojkových zařízení, čepů, výfukových potrubí, příprava vozidel na STK, zajištění STK, oprava podvozků vozidel atd.)


Klimatizace

Provádíme servis klimatizací a opravy např. výměny chladičů a kompresorů klimatizací u osobních a dodávkových vozidel.

Klimatizace-fotka-č.12

 

 

 


 

Zveřejnil

Firma Mika Auto-cont vznikla v roce 1991. Hlavní programem je výroba, montáž a následný prodej hákového kontejnerového natahovacího zařízení pro vozidla kategorie N1 (do 3500kg) a N2 (do 12000kg), autopůjčovna a pneuservis.

Komentáře uzavřeny