Produkty a služby

Firma Mika Auto-cont vznikla v roce 1991. Hlavní programem je výroba, montáž a následný prodej hákového kontejnerového natahovacího zařízení pro vozidla kategorie N1 (do 3500kg) a N2 (do 12000kg)

V součastné době vyrábíme 13 typů hákových kontejnerových nástaveb, které lze namontovat na jakékoliv vozidlo z kategorií N1 a N2 (Avia, Mercedes-Benz, Mitshubishi, Iveco, Man, Daf, Nissan, Volvo, Gaz, Volkswagen, Ford a jiné speciální vozidla). Firma se dále zabývá prodejem přestavěných vozidel s nosiči kontejnerů, opravou nákladních vozidel, karosářskými pracemi a přípravou vozidel na STK. Dále pak montáží HR jeřábů Fassi, výrobou a prodejem kontejnerů, úpravou rozvorů a celkové hmotnosti nákladních vozidel. Od roku 2010 jsme rozšířili služby o autopůjčovnu dodávkových vozidel.

Provozujeme čerpací stanici LPG, pneuservis a autoservis pro osobní a nákladní vozidla. Plánujeme rozšíření o lakovnu pro nákladní vozidla a další provozy. Pochopitelně rozsah služeb je mnohem větší, ale posuďte sami projitím našich stránek..

Autopůjčovna

Osobní a dodávková vozidla do 3,5T, vozidla nad 3,5T, vozíky, kontejnery a nosiče kontejnerů

Nabízíme zapůjčení osobních, dodávkových a kontejnerových vozidel do 3,5 tuny a nákladních kontejnerových vozidel do 8,5 t a kontejnerů. Chceme nabízet kvalitní  vozy, které jsou v dobrém stavu, pravidelně servisované a především nabídnout to, co tu není – půjčovnu  kontejnerových vozidel na těchto podvozcích. Nosiče jako samotné nástavby jsou  naším výrobkem, se kterým máme dlouholeté zkušenosti.

Záruka kvality

Na realizované přestavby vozidel a námi provedené práce máme povolení MD ČR se zápisem do TP.

Výrobek je odzkoušen provozem a schválen státní zkušebnou v Praze (Český výrobek). Naší snahou je nejen poskytnout kvalitu, ale i přispět k podpoře zaměstnanosti a kvalitní české produkce.